דליה איתני – הומאופטיה קלאסית

מעוניינים לחזק את המערכת החיסונית? שוב חזרה דלקת הגרון? הילד רק נכנס לגן וכל הזמן חולה? לתינוק יש פריחה מגרדת בכל הגוף? רוצים להימנע מאנטיביוטיקה וסטרואידים? לכל התופעות האלו, יש פתרון טבעי, ללא תופעות לוואי!אני דליה איתני, אמא לארבעה ילדים מתגוררת בכפר סירקין.אני בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, ועוסקת בהומאופטיה קלאסית משנת 1997.אני בוגרת לימודי הומאופטיה במכללת “מדיסין” בהנהלת ד”ר חיים רוזנטל וכן במסלול לימודי צפייה אצל שמואל שלו.למדתי קורסים רבים אצל ג’רמי שר – הומאופט ישראלי-אנגלי, מההומאופטים הבולטים בעולם ועברתי השתלמויות אצל ד”ר רג’אן שנקראן מהודו.אני מטפלת במספר מרפאות במרכז ובצפון הארץ ובנוסף מרצה במרפאות טיפת חלב, קופות חולים ועוד.את הקליניקה המרכזית שלי הקמתי בכפר סירקין, בסביבה ירוקה ומרגיעה.עיצבתי אותה בצבעים בהירים ומרגיעים, כדי שכל מטופל – ילד ומבוגר – ירגיש בה בנוח.

מדוע בחרתי להיות הומאופטית?

כאשר ילדיי היו קטנים הם סבלו ממספר מחלות. ודרך הטיפול ההומאופטי שהם עברו, גיליתי את יכולותיו העצומות של הריפוי ההומיאופטי, כפי שמתואר בעמוד “הטיפול ההומאופטי“. בני הבכור סבל מהפרעת קשב וריכוז וכן מדלקות אוזניים חוזרות ונוזלים באוזניים. הטיפול ההומאופטי איזן את בעיות הקשב והריכוז, ובעיית הנוזלים באוזניים פחתה. בתי השלישית סבלה גם היא מהצטברות נוזלים באוזניים, דבר שגרם לירידה קשה בשמיעה ולנזלת כרונית והיה צורך בניתוח כפתורים. בנוסף, היא הייתה באופייה מסוייגת מרוב האנשים סביבה, כולל בני משפחה וקשורה מאוד רק אליי. הטיפול ההומאופתי “פתח” אותה באופן משמעותי, כמו ניצן של פרח. הנזלת והנוזלים באוזניים התייבשו, והצורך בניתוח הכפתורים בוטל. השמיעה השתפרה פלאים ועמה השתפרה התקשורת עם הסביבה. בעקבות ההצלחות הללו החלטתי לצאת למסע שהחל בארבע שנות לימוד הומאופתיה ונמשך עד היום באמצעות סיוע למאות מטופלים וצבירה של שנים של ניסיון בריפוי מחלות שונות. ניסיון ייחודי בנפגעי טראומה בשנת 2004 נפגעה בתי, אז בת 12, בפיגוע טרור במהלך חופשה משפחתית בסיני. הטיפול המיידי בבתי שנפצעה באורח בינוני-קשה וכן הטיפול המקיף והמתמשך העניק לי את הכלים הראשוניים והיכולת לטפל בנפגעי פוסט טראומה רבים ובמשפחות שכולות, בהם טיפלתי בהמשך הדרך. בשנים שחלפו עברה בתי ניתוחי שיקום רבים, בהם עזרתי לה להתאושש מהניתוחים בצורה מהירה, תוך כדי הקלה עצומה בעזרת טיפול הומאופטי מדוייק. יש לי ניסיון וגישה תומכת ואנושית, ומניסיוני, ניתן לסייע רבות באיזון נפגעי חרדה וטראומה.כתבה מתוך אתר ynet בנושא השיקום שעברה בתי באמצעות ההומאופטיה. 

הקליניקה ההומאופטית של דליה איתני ממוקמת בסביבה ירוקה ונעימה

ניסיון

במהלך שנות הלימוד הראשונות “העניקו” לי ארבעת ילדיי הקטנים באותה עת, הזדמנויות רבות לטיפול הומאופתי במחלות ילדות שונות וכן בפציעות וחבלות מנפילות שונות. כתוצאה מכך אפשר לומר שצברתי ניסיון רב בטיפול במחלות ילדים מיום לידתם ועד גיל ההתבגרות.
מאז הטיפול בילדיי חלפו שנים רבות, בהן צברתי ניסיון רב בטיפול במחלות עור ובעיות נשימה על רקע אלרגי ותורשתי, הן במטופלים שהם ילדים והן במבוגרים.

תפיסת העולם שלי

כמי שעוסקת שנים רבות בתחום ההומאופתיה, אני מאמינה בתהליך מתמיד של שמירה על בריאות ואיזון הגוף תוך שאיפה מתמדת להרמוניה.

כמו כן אני מאמינה שבמרבית המחלות, כדאי לברר ולטפל במקור לבעיה ולא רק בסימפטומים – זאת מתוך אמונה שטיפול שטחי בסימפטומים החיצוניים, ייתן פתרון זמני בלבד.
התפיסה ההומאופתית היא קסומה בעיני כיוון שהיא לא מנסה לשנות את המטופל בכוח, ואינה מנסה לשנות את תנאי חייו של המטופל, סביבת מגוריו, הדיאטה שלו ואורח חייו. אין פה כללים נוקשים של “עשה ואל תעשה”, אלא תפיסה ברורה של איזון עדין שבתחילה נראה מזערי, אולם בהמשך מתגלה כעצום.

התפתחות אישית כמטפלת

לאורך השנים הרבות שאני עוברת כמטפלת אני ממשיכה להשתתף בהשתלמויות אצל טובי ההומאופטים בארץ ובחו”ל כגון: ג’רמי שר – מבכירי ההומאופטים בעולם, רג’אן שנקראן – ממובילי ההומאופטיה בהודו, מאהש גנדי, לו קליין ועוד.
במהלך השנים הבנתי שעל מנת להיות מטפלת טובה יותר, עליי לדאוג בראש וראשונה לאיזון נפשי

 וגופנישלי עצמי, על מנת שאוכל לתת טיפול טוב ומקצועי למטופלים.
לכן מזה זמן רב אני אני מתרגלת יוגה, ועוסקת בשאלות בתחום זה, כגון:

כיצד להשיג אושר רב יותר? מדוע אנשים מסוימים, החיים באותם תנאי חיים, חולים במחלה מסוימת ואחרים לא? שאלת הפרוגנוזה (ניבוי סיכויי ההבראה של החולה) ועוד.
אני קוראת ספרות פילוסופית – מקצועית רבה להעשרה כגון: “הסוד”, “המסע”, “לאהוב את מה שיש”, “אהבה”, “ניסים” ועוד.מאז 2009 אני משתתפת בסדנאות הקשורות בבודהיזם.
בשנת 2010 למדתי את “המתודה של שנקראן”. הומאופט הודי התר אחרי מקור החולי אצל המטופל בהסתמך על התבטאות ספציפית ואישית. בכך ניתן להגיע למקור (Source), החומר אותו המטופל צריך על מנת לחזור לאיזון. מהחומר הזה ניתנת הרמדי, התרופה ההומאופטית, המדוייקת ביותר למטופל.
בנוסף לנושאים אלו, אני דוגלת באכילת מזון בריאותי ואורגני עד כמה שניתן.

לשאלות וליצירת קשר מלאו את הפרטים:

* שם:* אימייל:* טלפון:(נגד ספאם) כמה זה 9+3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *