סרפדת הנגרמת מאלרגיה

אלרגיה

אם אתם סובלים מאלרגיה, אתם לא לבד. מחקר מראה שאחד מכל חמישה ישראלים סובל מהתופעה המציקה הנקראת אלרגיה.
אלרגיות פורצות כתוצאה משיבוש בתגובה של המערכת החיסונית לחומרים שונים אשר בדרך כלל אינם נחשבים למזיקים.
אלרגיה מתעוררת כתוצאה מנטיות גנטיות, רגישות אישית וסיבות נוספות.
התסמינים של אלרגיות יכולים להופיע במערכות גוף שונות כמו עור, מערכת העיכול ומערכת הנשימה.
בין התופעות אשר עלולות להופיע כתוצאה מאלרגיות: נזלת אלרגית, פריחה בעור, עיניים צורבות ודומעות, נזלת, גודש בסינוסים, עיטושים, אסטמה, וקשיי נשימה.
אלרגיה היא אחת המחלות הנפוצות ביותר שבגללן פונים אנשים לטיפול הומאופטי.

הטיפול הרפואי הקונבנציונלי באלרגיה

 

אם אתם או ילדיכם סובלים מאלרגיה, אתם בוודאי מכירים את הטיפול שמציעה לכם הרפואה

הקונבנציונאלית. הטיפול אותו היא מציעה כולל טיפול בסימפטומים השונים על ידי מתן סטרואידים או תרופות על בסיס אנטי-היסטמינים. היסטמינים הם חומר מתווך חשוב שהגוף מפריש על מנת להתמודד עם האלרגיה. עצירת ייצור ההיסטמינים בגוף על ידי מתן אנטי-היסטמינים מסייעים להתגברות על חלק מהסימפטומים אך אינו מהווה פתרון לטווח הארוך.
פתרון נוסף אותו מציעה הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בחלק מסוגי האלרגיות על ידי חיסון נגד אלרגיה.
במקרה של אלרגיה, כמו גם במקרים של מחלות אחרות, הרפואה הקונבנציונלית מתמקדת אך ורק בהעלמת הסימפטומים תוך התעלמות מהצורך למצוא את הסיבה האמיתית לבעיה. לפתרונות שמציעה הרפואה הקונבנציונלית חסרונות רבים ובראשם תופעות הלוואי הרבות להן הם גורמים. הטיפולים הכוללים סטרואידים הניתנים במשחות או על ידי משאפים, הם חומרים שהשימוש בהם כרוך בתופעות לוואי רבות כגון: תגובה אלרגית, גרימת אי שקט התנהגותי, השפעה על היתפתחות הגדילה, דפיקות לב, החלשה של המערכת החיסונית, קושי במתן סטרואידים בזמן היריון, יובש בפה, פטריות בחלל הפה ועוד.

הטיפול ההומאופטי באלרגיה

אלרגיה היא אחת המחלות הנפוצות ביותר שבגללן מגיעים אנשים לטיפול הומאופטי. מדובר באנשים שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לפתור את בעייתם, באנשים שאינם מעוניינים לסבול את תופעות הלוואי שנגרמו להם כתוצאה מהטיפול הקונבנציונלי ובאנשים שמעוניינים למצוא פתרון אמיתי למקור הבעיה, ולא רק לסימפטומים מהם הם סובלים. ההומיאופתיה באה לעזרתכם, הסובלים מאלרגיה, על ידי עידוד כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף.
היא מסייעת בהפחתת ההתקפים עד להיעלמותם באופן מוחלט. הטיפול ההומאופטי מתמקד במקור הבעיה ובגורמים שלה, בין אם הם גופניים או נפשיים.


בדיקת אלרגיה על גבי העור

חשוב מאוד לבחור הומאופט מנוסה בתחום האלרגיה, משום שהטיפול ההומאופטי חייב להיות מדוייק ומותאם לכם ולמצבכם. במקרים של אלרגיה, עשויים להגיע לטיפול עשרה אנשים שונים עם סימפטומים חיצוניים זהים של האלרגיה, אך כל אחד מהם יקבל רמדי שונה, כי המקור לבעיה הוא שונה – אצל חלקם גופני ואף גנטי ואצל חלקם נפשי.
מהי רמדי? רמדי היא תרופה הומאופטית שעשויה מחומרים טבעיים בלבד, ואין לה שום תופעות לוואי.

השלב הראשון בהליך הטיפול באמצעות הומיאופתיה הוא בדיקת ההיסטוריה שלכם המטופלים – זאת באמצעות שאלות הנוגעות הן למחלות פיזיות והן למצבים נפשיים ורגשיים שונים אותם חוויתם.
בהתאם לממצאי התשאול, תתבצע הערכה לגבי מצבכם ועל ידי כך תותאם הרמדי המתאימה ביותר עבורכם.

לשאלות וליצירת קשר מלאו את הפרטים:

שם:
אימייל:
טלפון:
(נגד ספאם) כמה זה 4+9