חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הומאופתיה

הטיפול ההומאופתי מתבצע בשיחה קולחת ללא צורך במגע או בבדיקה פיזית של האיזור הבעייתי. הדבר מפחית את רתיעת הילדים שבאים עם טראומה מרופא שבדק ולחץ בדיוק במקום הכי כואב.

בשיחת התשאול מבצע ההומאופט אינדיבידואציה, הכרה של המטופל, שעוזרת לו להבין מאיזו בעיה סובל למטופל, מתי היא התחילה, מה מקל ומה מחמיר את הכאבים, אם קיימים, על פי הרגשת המטופל. למשל, האם דלקת אוזניים בתינוק קשורה לבקיעת שיניים, או פרצה לאחר מתן חיסון.

חשוב לקבל מידע מפורט ביותר עם הדקויות הרבות ביותר, שכן זה עוזר להומאופט לעשות אבחנה מבדלת בין תרופות רבות שעומדות לרשותו.

יתרונות הטיפול ההומאופטי

 • הרמדי, התרופה ההומאופתית, עשויה מחומרים טבעיים בלבד, ולכן אינה גורמת לשום תופעות לוואי. זהו יתרון משמעותי ביותר.
 • ניתן לחסוך פעמים רבות את הצורך בטיפולים אנטיביוטיים או בשימוש בסטרואידים, ולהימנע מתופעות הלוואי של טיפולים אלו. כאשר מטופלים באופן קבוע, ניתן למנוע הן את הישנות המחלות והן את הצורך בטיפולים מזיקים.
 • ניתן למנוע את הצורך בניתוחים מיותרים, למשל ניתוחי “כפתורים”, על כל הסכנות הקשורות בניתוחים אלו.
 • הטיפול ההומאופטי הוא גם מניעתי. לכן עם התקדמות תהליך הריפוי, המערכת החיסונית תתחזק ותוכל למנוע חזרה של המחלה, בעוד שלמשל בטיפול אנטיביוטי היא נחלשת ובכך “מזמינה” דלקות נוספות להופיע.
 • התרופה ההומאופטית עשויה מכדורי מציצה מתוקים על בסיס סוכר חלב, חומר טבעי שאינו תחליף מלאכותי לסוכר, ילדים מאוד אוהבים לקחת תרופה זו.

רמדי – תרופה הומאופטית טבעית

כיצד מתבצע הטיפול ההומאופטי

הטיפול ההומאופטי מתבצע בכמה שלבים:

 1. מפגש ראשון – המפגש הראשון הוא מפגש יסודי ומעמיק, בו אתם המטופלים מספרים על התלונה המרכזית שהביאה אתכם לטיפול. בהמשך תתבקשו לפרט את מאפייני הבעיה, על התקופות בהן אתם סובלים מהחמרה במצבכם, ואם אתם יודעים מהן הסיבות להחמרות. במפגש אבין מה מיטיב או מקל על המחלה ואבצע בנוסף לכך תשאול מקיף על מאפייני האופי שלכם, וסקירה של בעיות גופניות נוספות ועוד.
 2. לאחר המפגש נעשה ניתוח מקיף של מגוון הבעיות שעלו ודורשות איזון, על ידי ההומאופט.
 3. תוך מספר ימים תקבלו מבית המרקחת את הרמדי לידיכם.
 4. תהליך הטיפול מתחיל בהתאם להוראותיי כההומאופטית המטפלת.
 5. תתבקשו לדווח על כל שינוי במצבכם הגופני והנפשי.
 6. מפגשי ביקורת נערכים כל חודש או חודשיים בהתאם להחלטת ההומאופט.

תוך כמה זמן אני צפוי להרגיש הקלה לאחר תחילת טיפול הומאופטי?

על פי רוב, תוך שבועות ספורים אתם צפויים לחוש הקלה במחלתכם, במפגש הביקורת הראשון מדווחים רוב המטופלים על שיפור מה במחלה.

יחד עם זאת, חשוב לעשות תיאום ציפיות חיוני בין המטופל להומאופת. ויש לזכור שיש קשר הדוק בין תוצאות הריפוי למשך המחלה ממנה אתם סובלים.

אם הנכם סובלים מהמחלה מזה שנים רבות, תהליך הריפוי ייערך זמן רב יותר, מאשר אם משך מחלתכם הוא קצר.

החשוב מכל – תהליך הטיפול ההומאופטי משול לניקוי יסודי של מערכת החיסון ומאין “איתחול” של כל המערכת הגופנית והנפשית שלכם. זה תהליך מעמיק. מאין “טיפול שורש” שיחזיר לכם את כוחות הריפוי הטבעיים, אשר יצליחו בעידוד הרמדי ההומאופטית שנבחרה עבורכם בקפידה רבה, להעניק לכם ריפוי

עדין, ללא צורך בתרופות שנטלתם לפני הטיפול ההומאופטי וללא תופעות לוואי.

הצורך לבחור בקפידה את הרמדי המתאימה ביותר מתוך מעל 700 סוגים שונים של רמדי גורם לכך שחשוב מאוד לבחור הומאופט בעל ניסיון רב בהומאופטיה ובתחום הטיפול של מחלתכם – דבר שיגדיל משמעותית את הסיכוי לריפוי מהיר ומלא.

 

האם ניתן לקבל החזר כספי על הטיפולים?

ניתן לקבל החזר כספי אם יש לכם ביטוח רפואי פרטי, אשר מכסה טיפולי רפואה אלטרנטיבית. ההחזר הכספי ניתן בהגשת קבלות.