אסטמה של העור

אסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס) הינה מחלת עור הגורמת להופעת אזורים יבשים ואדומים בעור, בעיקר באזורי המרפקים, מאחורי הברכיים, הידיים, המרפקים, הקרקפת ומסביב לעיניים. במקרים חריפים יותר של הפריחה, האזור המגורה ילווה בהפרשה שקופה.

אם אתם או ילדיכם סובלים מאסטמה של העור, בוודאי תסבלו בעיקר מתחושת אי נוחות, גרד, יובש ותחושת צריבה. אסטמה של העור היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר שבגללן מגיעים אנשים לטיפול הומאופטי, ובפרט הורים עם ילדיהם הסובלים מהתופעה, היות שהמחלה שכיחה בעיקר בגילאי הילדות – בכ-90% מהמקרים היא מתפרצת לפני גיל 5.

בקרב ילדים מהווה המחלה גורם של סבל רב, עקב היובש בעור והגירוד הבלתי נשלט. בקרב אנשים מבוגרים הסובלים ממנה, הפריחה מהווה בעיקר בעיה אסתטית.

ילדה שטופלה ע”י דליה איתני, והגיעה לריפוי מוחלט

אסטמה של העור טיפול
אסטמה של העור טיפול
אסטמה של העור טיפול אסטמת העור

הטיפול הרפואי הקונבנציונלי באסטמה של העור

לרפואה המודרנית לא קיימים עדיין הכלים לקביעת הגורמים המדויקים המביאים להופעת אסטמה של העור. כיום, נהוג לחשוב שהופעת המחלה נובעת ממספר גורמים בו זמנית, בין הגורמים: נטייה גנטית, מערכת חיסונית חלשה וגורמים סביבתיים שונים. הטיפול באסטמה של העור על ידי הרפואה הקונבנציונאלית משתנה בהתאם לסוג הסימפטומים ולחומרתם. אם טופלתם במסגרת הרפואה המערבית באסטמה של העור, אתם בוודאי מכירים את הטיפולים השונים באמצעות משחות סטרואדיליות או אנטיביוטיות, תרופות אנטי היסטמיניות או סטרואידים. לרפואה הקונבנציונאלית אין פיתרון של קבע לריפוי אסטמה של העור, זוהי אחת הסיבות המרכזיות לכך שאנשים רבים פונים לרפואה האלטרנטיבית ובעיקר להומאופטיה. ברפואה המערבית, ממליץ הרופא על פי רוב על משחות המכילות סטרואידים וקורטיזונים, שלהם יש תופעות לוואי רבות כגון: תגובה אלרגית, גרימת אי שקט התנהגותי, השפעה על התפתחות הגדילה, על פעילות הלב ועוד. מטרתו של הטיפול המערבי היא העלמת הסימפטומים החיצוניים בלבד. דבר שלא מעניק ריפוי קבוע של הבעיה, אלא רק מחליש את המערכת החיסונית עוד ועוד. הטיפול ההומיאופתי באסטמה של העור על פי ההומיאופתיה בכדי לרפא את מחלת האסטמה של העור יש לאפשר למערכת החיסונית שלכם להילחם בגורמי המחלה ובכך לגרום לריפוייה באופן מוחלט.


אסתמה של העור אצל ילדים
בהומיאופתיה מושם דגש לא רק על הטיפול הנקודתי והחיצוני במחלת העור, אלא גם על בחינת כל התסמינים של המחלה במקרה הספציפי שלכם כגון, גילכם, מרכיבים של אופייכם, העדפות של מזון ופרמטרים נוספים אשר גם הם מהווים גורם משפיע על התאמת התרופה ההומיאופתית באופן מדוייק עבורכם. בטיפול הומאפתי חשוב לבחור בהומאופט המתמחה בטיפול במחלת אטופיק דרמטיטיס – אסטמה של העור – בתינוקות ובילדים וכמו כן באטופיק דרמטיטיס מבוגרים. במקרים של אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות, האינפורמציה הרלוונטית תתקבל על ידיכם, ההורים. וההומאופט יברר מולכם פרטים על התנהגויות ותגובות שונות של התינוק. בהתאם למאפיינים שנבדקו, תותאם לכל מטופל הרמדי הטובה והיעילה ביותר.

יתרונות הטיפול ההומיאופתי באסטמה של העור

– טיפול עדין ללא תופעות לוואי על ידי רמדי המורכבת מחומרים טבעיים בלבד. הרמדי היא תרופה הומאופטית המופקת מחומרים טבעיים בלבד. הכנת הרמדי כרוכה בדילול של החומר ואריזתו. דבר הנעשה בבתי מרקחת מורשים בלבד.

– הענקת איזון הרמוני לכל מרכיבי החיים של המטופל הדרושים איזון, כגון מרכיבים גופניים נוספים ומרכיבים נפשיים.
– הכדורים הם כדורי מציצה שקל לתת לילדים, בשל טעמם המתוק והטעים.

-טיפול מעמיק בגורמים הפנימיים שמשפיעים על הופעת הפריחה שוב ושוב, בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית המעלימה את הסימפטומים החיצוניים בלבד באופן שיטחי.

אסטמה של העור תינוקות טיפול

ילד עם אסטמה של העור

מניסיוני ניתן להגיע ל-80% ריפוי בבעיות עור על ידי הטיפול ההומאופטי. כל זאת בתהליך יסודי ומעמיק של “ניקוי שורש” של גורמי המחלה הפנימיים. לעומת אחוזי ריפוי נמוכים ברפואה המערבית, בשל התייחסות שטחית לסימפטומים החיצוניים והעלמתם בלבד.

לשאלות וליצירת קשר מלאו את הפרטים:

שם:
אימייל:
טלפון:
(נגד ספאם) כמה זה 10+10