טיפול באלרגיה

אנשים רבים סובלים מאלרגיה, למעשה כל אדם חמישי בישראל יסבול ממנה ועדיין טיפול באלרגיה ברפואה הקונבנציונאלית נעשה באמצעים פחות נכונים.

אז אם אתם או הקרובים אליכם סובלים מאלרגיה אתם חייבים להכיר את השיטה ההומאופתית לטיפול באלרגיה, השיטה שתתן לכן את הפתרון הטוב והסופי לאלרגיה.

התסמינים של אלרגיה הם רבים ומגוונים, מנזלת, פריחה בעור, אסטמה ועוד

מוזמנים ליצור איתנו קשר

לשיחת ייעוץ מקצועית חינם (עד 30 דקות) מלאו את הפרטים
052-259-1787

מה שכמובן מפריע מאוד לנהל אורח חיים שיגרתי ופוגע באיכות החיים. כתגובה לכך הרפואה הקונבנציונלית מטפלת בסימפטומים עצמם ובאלרגיה בטיפולים שונים כמו סטרואידים, חיסונים ותרופות שמטפלות באופן נקודתי וזמני באלרגיה וכרוכות בתופעות לוואי רבות ומזיקות.

טיפול באלרגיה בהומאופתיה

רבים מהסובלים מאלרגיות מגיעים לטיפול הומאופתי בשל הצלחתו ויתרונותיו הרבים. כאשר מדובר בהומאופת בעל ניסיון, הוא ידע לאבחן ולמצוא את שורש הבעיה בגללה תוקפת את הגוף האלרגיה. ברגע שיתאים ההומאופת למטופל את הרמדי הנכון ויתאים לו את הטיפול באופן מקצועי ואינדיוודואלי המטופל יחלים מהאלרגיה עצמה ולכן אפילו לא יגיע לשל הסימנים והסיפטומים כך שההחלמה תהיה קבועה ולא זמנית.

טיפול באלרגיה - סוגרים סופית את הפצע

היתרון של הטיפול ההומאופתי ברור וגדול, אין צורך לשים שוב ושוב פלסטר לאותו פצע שנפתח...יש לדאוג לסגור סופית את הפצע, בדיוק כמו שהטיפול ההומאופתי מבצע!

בקליניקה של דליה איתני נוצרו עם שנות הניסיון הרבות מאות סיפורי הצלחה בתחום הטיפול בלארגיה והמון מטופלים שנהנו מטיפול באלרגיה בעזרת ההומאופתיה ונרפאו לחלוטין! הנתונים הללו בהחלט מוכיחים כי אין לנו צורך לסבול מאלרגיות חוזרות שמתקיפות בכל כמה זמן, שלא צריך להיכנע לטיפולים מלאי תופעות לווי כמו סטראודים וזריקות ושעם טיפול הומאופתי מנוסה, נכון, מקצועי שמותאם למטופל הוא בהחלט יכול לומר שלום לאלרגיה ולהנות מאורח חיים טוב יותר ואיכותי יותר מבלי לשוב לטיפול באלרגיה בכל תקופה...

דליה איתני

תפיסת העולם שלי

כמי שעוסקת שנים רבות בתחום ההומאופתיה, אני מאמינה בתהליך מתמיד של שמירה על בריאות ואיזון הגוף תוך שאיפה מתמדת להרמוניה. כמו כן אני מאמינה שבמרבית המחלות, כדאי לברר ולטפל במקור לבעיה. כיוון שטיפול שטחי בסימפטומים החיצוניים, ייתן פתרון זמני בלבד. התפיסה ההומאופתית היא קסומה בעיני כיוון שהיא לא מנסה לשנות את המטופל בכוח. כמו כן היא לא מנסה לשנות את תנאי חייו של המטופל, סביבת מגוריו או הדיאטה שלו. אין פה כללים נוקשים של "עשה ואל תעשה", אלא תפיסה ברורה של איזון עדין שבתחילה נראה מזערי, אולם בהמשך מתגלה כעצום.


חדשות

חדשות ומאמרים. לחץ לייק לקבלת עדכונים

שאלות ותשובות

user

דליה, אני סובל מרגישות ללקטוז מזה שנה אחת בלבד, אני בן 32. האם קיים טיפול הומאופטי לרגישות ללקטוז, כך שאוכל לחזור לצרוך מוצרי חלב אותם אני אוהב כ”כ? תודה.

המשך...

הטיפול בילדים

טיפולים לילדים

ההתמחות העיקרית שלי היא טיפול בילדים עם קשיי נשימה, בעיות עור, דלקות גרון ואוזניים חוזרות. פעמים רבות אני מוצאת עצמי תומכת בהורים לילד עם קשיי נשימה והולכת איתם "יד ביד" את המשעול של חיזוק המערכת החיסונית והפחתה הדרגתית בשימוש במשאפים וסטרואידים על ידי התמיכה ההומאופטית. המשך...