אלרגיה

אם אתם סובלים מאלרגיה, אתם לא לבד. מחקר מראה שאחד מכל חמישה ישראלים סובל מהתופעה המציקה הנקראת אלרגיה. אלרגיות פורצות כתוצאה משיבוש בתגובה של המערכת החיסונית לחומרים שונים אשר בדרך כלל אינם נחשבים למזיקים.

אלרגיה מתעוררת כתוצאה מנטיות גנטיות, רגישות אישית וסיבות נוספות.

התסמינים של אלרגיות יכולים להופיע במערכות גוף שונות כמו עור, מערכת העיכול ומערכת הנשימה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר

לשיחת ייעוץ מקצועית חינם (עד 30 דקות) מלאו את הפרטים
052-259-1787

רמדי – תרופה הומאופטית טבעית
סרפדת הנגרמת מאלרגיה

בין התופעות אשר עלולות להופיע כתוצאה מאלרגיות: נזלת אלרגית, פריחה בעור, עיניים צורבות ודומעות, נזלת, גודש בסינוסים, עיטושים, אסטמה, וקשיי נשימה. אלרגיה היא אחת המחלות הנפוצות ביותר שבגללן פונים אנשים לטיפול הומאופטי.

הטיפול ההומאופטי באלרגיה

טיפול הומאופטי באלרגיה בדיקה
בדיקת אלרגיה על גבי העור
אלרגיה היא אחת המחלות הנפוצות ביותר שבגללן מגיעים אנשים לטיפול הומאופטי. מדובר באנשים שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לפתור את בעייתם, באנשים שאינם מעוניינים לסבול את תופעות הלוואי שנגרמו להם כתוצאה מהטיפול הקונבנציונלי ובאנשים שמעוניינים למצוא פתרון אמיתי למקור הבעיה, ולא רק לסימפטומים מהם הם סובלים. ההומיאופתיה באה לעזרתכם, הסובלים מאלרגיה, על ידי עידוד כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף.

היא מסייעת בהפחתת ההתקפים עד להיעלמותם באופן מוחלט. הטיפול ההומאופטי מתמקד במקור הבעיה ובגורמים שלה, בין אם הם גופניים או נפשיים.

חשוב מאוד לבחור הומאופט מנוסה בתחום האלרגיה, משום שהטיפול ההומאופטי חייב להיות מדוייק ומותאם לכם ולמצבכם. במקרים של אלרגיה, עשויים להגיע לטיפול עשרה אנשים שונים עם סימפטומים חיצוניים זהים של האלרגיה, אך כל אחד מהם יקבל רמדי שונה, כי המקור לבעיה הוא שונה – אצל חלקם גופני ואף גנטי ואצל חלקם נפשי.

מהי רמדי? רמדי היא תרופה הומאופטית שעשויה מחומרים טבעיים בלבד, ואין לה שום תופעות לוואי.

השלב הראשון בהליך הטיפול באמצעות הומיאופתיה הוא בדיקת ההיסטוריה שלכם המטופלים – זאת באמצעות שאלות הנוגעות הן למחלות פיזיות והן למצבים נפשיים ורגשיים שונים אותם חוויתם.

בהתאם לממצאי התשאול, תתבצע הערכה לגבי מצבכם ועל ידי כך תותאם הרמדי המתאימה ביותר עבורכם.

הטיפול הרפואי הקונבנציונלי באלרגיה

אם אתם או ילדיכם סובלים מאלרגיה, אתם בוודאי מכירים את הטיפול שמציעה לכם הרפואה

הקונבנציונאלית. הטיפול אותו היא מציעה כולל טיפול בסימפטומים השונים על ידי מתן סטרואידים או תרופות על בסיס אנטי-היסטמינים. היסטמינים הם חומר מתווך חשוב שהגוף מפריש על מנת להתמודד עם האלרגיה. עצירת ייצור ההיסטמינים בגוף על ידי מתן אנטי-היסטמינים מסייעים להתגברות על חלק מהסימפטומים אך אינו מהווה פתרון לטווח הארוך.

פתרון נוסף אותו מציעה הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בחלק מסוגי האלרגיות על ידי חיסון נגד אלרגיה.

במקרה של אלרגיה, כמו גם במקרים של מחלות אחרות, הרפואה הקונבנציונלית מתמקדת אך ורק בהעלמת הסימפטומים תוך התעלמות מהצורך למצוא את הסיבה האמיתית לבעיה. לפתרונות שמציעה הרפואה הקונבנציונלית חסרונות רבים ובראשם תופעות הלוואי הרבות להן הם גורמים. הטיפולים הכוללים סטרואידים הניתנים במשחות או על ידי משאפים, הם חומרים שהשימוש בהם כרוך בתופעות לוואי רבות כגון: תגובה אלרגית, גרימת אי שקט התנהגותי, השפעה על היתפתחות הגדילה, דפיקות לב, החלשה של המערכת החיסונית, קושי במתן סטרואידים בזמן היריון, יובש בפה, פטריות בחלל הפה ועוד.

דליה איתני

תפיסת העולם שלי

כמי שעוסקת שנים רבות בתחום ההומאופתיה, אני מאמינה בתהליך מתמיד של שמירה על בריאות ואיזון הגוף תוך שאיפה מתמדת להרמוניה. כמו כן אני מאמינה שבמרבית המחלות, כדאי לברר ולטפל במקור לבעיה. כיוון שטיפול שטחי בסימפטומים החיצוניים, ייתן פתרון זמני בלבד. התפיסה ההומאופתית היא קסומה בעיני כיוון שהיא לא מנסה לשנות את המטופל בכוח. כמו כן היא לא מנסה לשנות את תנאי חייו של המטופל, סביבת מגוריו או הדיאטה שלו. אין פה כללים נוקשים של "עשה ואל תעשה", אלא תפיסה ברורה של איזון עדין שבתחילה נראה מזערי, אולם בהמשך מתגלה כעצום.


חדשות

חדשות ומאמרים. לחץ לייק לקבלת עדכונים

שאלות ותשובות

user

דליה, אני סובל מרגישות ללקטוז מזה שנה אחת בלבד, אני בן 32. האם קיים טיפול הומאופטי לרגישות ללקטוז, כך שאוכל לחזור לצרוך מוצרי חלב אותם אני אוהב כ”כ? תודה.

המשך...

הטיפול בילדים

טיפולים לילדים

ההתמחות העיקרית שלי היא טיפול בילדים עם קשיי נשימה, בעיות עור, דלקות גרון ואוזניים חוזרות. פעמים רבות אני מוצאת עצמי תומכת בהורים לילד עם קשיי נשימה והולכת איתם "יד ביד" את המשעול של חיזוק המערכת החיסונית והפחתה הדרגתית בשימוש במשאפים וסטרואידים על ידי התמיכה ההומאופטית. המשך...