תגובות של מטופלים לאחר סיום הטיפול

ההומאופתיה מטפלת במגוון מחלות, סימפטומים ומכשולים בריאותיים. החל מתינוקות בני יומם עם כאבי בטן וגזים. מחלות ילדות ובקיעת שיניים קשה, דלקות גרון ואוזניים חוזרות, בעיות עור וקשיי נשימה.

המשך במתבגרים עם קשיי התנהגות, מצבי רוח, חרדות מבחינות אקנה והרפס. צעירים עם מחלות שונות ובעיקר התקפי חרדה על רקע החשש ממעברי החיים בין בית ספר, צבא ואוניברסיטה.

בעיות נשיות של דלקות שתן חוזרות ובעיות נשיות שונות. גיל המעבר עם השינויים החלים הן בגוף והן בנפש, איזון הורמונאלי וגלי חום.

מוזמנים ליצור איתנו קשר

לשיחת ייעוץ מקצועית חינם (עד 30 דקות) מלאו את הפרטים
052-259-1787

והטיפול החביב עלי מכולם – הטיפול בבעיות אקוטיות: מחלות חום, דלקות גרון ואוזניים, הרפס, אבעבועות רוח ועוד מחלות.

והטיפול החביב עלי מכולם – הטיפול בבעיות אקוטיות: מחלות חום, דלקות גרון ואוזניים, הרפס, אבעבועות רוח ועוד מחלות.

בטיפולים האקוטיים, ניתן לראות את ההומאופתיה במיטבה. כיצד היא פועלת תוך דקות והופכת אדם, מחולה לבריא ב FAST FORWARD.

הטיפול ההומאופתי מתמקד בגורם הפנימי של הבעיה, ומטפל בו, על מנת להפחית את ההתפרצויות החוזרות ונשנות. ניתן להשוות זאת לניקוי מן השורש.

לעומת הקלה זמנית בלבד על הסימפטומים החיצוניים. דבר אשר ייתן פתרון זמני בלבד.

זהבה כהן: "אין לי ספק שלא פלא ולא נס היו כאן, אלא עזרתך הנפלאה"

לדליה היקרה שלום וברכה !
אין מילים בפי להודות לך על עצותייך הטובות, היעילות , והמועילות. נכדתי עברה ניתוח קשה ברגלה. משך האישפוז הצפוי היה שבוע עד 10 ימים. המשפחה כולה היתה בחרדה גדולה לקראת הניתוח המורכב. קיבלנו ממך תדריך מפורט מה לתת לילדה לפני הניתוח ולאחריו . וראה זה פלא לפני שעברו 72 שעות לניתוח הילדה היתה חזרה בביתה, עליזה שמחה וחיונית. לפני שלוש שנים הילדה עברה ברגלה השניה ניתוח קל מזה שהיה הפעם ונשארה בבית החולים שבוע ימים. אין לי ספק שלא פלא ולא נס היו כאן, אלא עזרתך הנפלאה, ועל כך המוני תודות. !!!!
בברכה חמה
זהבה כהן

משפחת שטרית: "בשם גיל וכמובן בשמנו – אנחנו רוצים להודות לך"

דליה יקרה, רצינו להודות לך מקרב לב על הטיפול בגיל. בחופש הגדול בשנה שעברה התחילו לגיל תופעות אלרגיה שהתבטאו בתסמיני צינון מטרידים במיוחד. מכיוון שמדובר באלרגיה – לא מצאנו שום פתרון. ניסינו את כל התרופות הטבעיות, סוגים שונים של ספריי אף שאמורים להקל, בדיקות שונות, כריות שונות... אבל שום דבר לא עזר לאורך זמן. מתסכל ביותר. מאז שגיל התחיל את הטיפול אצלך ראינו שינוי. בהתחלה קטן אך בהמשך השינוי הפך דרמתי. היום כשגיל מתעטש זה פעם ב... ואיכות החיים השתפרה פלאים. בשם גיל וכמובן בשמנו – אנחנו רוצים להודות לך על היחס החם, ההקשבה שהיא כנראה הסוד בכל התחום וכמובן על התאמת הטיפול שכנראה מתאים....
תודה רבה,
משפחת שטרית

וואטסאפ מליון: "מה שנראה שהולך להתפתח לזוועות כאילו נבלם."

היי דליה...דיווח ה bry עשה את העבודה. לפני יומיים הייתי על הפנים לקחתי 3 בבוקר ושוב בלילה ואני ממשיכה במים. מה שנראה שהולך להתפתח לזוועות כאילו נבלם. אני עדיין חלשה רק מעט נזלת והשיעול לא רציף ודי יבש. נותנת למנוחה להמשיך לעשות את העבודה. מה לומר?? איזה מזל כי אם מה שקורה מסביב נראה שעוד יצאתי בזול. המון תודה

דקלה: "אשרינו שזכינו להנות מחוכמתך, ממקצועיותך, מטוב לבך..."

"אנשים טובים באמצע הדרך..." דליה יקרה - ברצוננו להודות לך על הטיפול המסור בי ובילדי – לילדי עזרת בטיפול בדלקות אוזניים, במחלת הנשיקה, בהצטננות בלתי פוסקת, בימים של חום גבוה וכן בטיפול בעצירות קשה אצל בני כשהיה בן שנתיים (זאת בזמן שכל הרופאים כבר לגמרי הרימו ידיים...) לי סייעת בכאבי הלידה (כן ירבו – אי"ה) וההתאוששות שלאחריה וכן בימים של כאבים וחולשה מסיבות שונות. אין ספק, דליה, שלאורך 5 השנים האחרונות השפעת מאוד על חיזוק הבריאות הפיזית והנפשית של כל בני משפחתנו ונתת לנו כוח ותבונה מול החוסר אונים והפתרונות שמציעה לנו הרפואה המערבית ועצם הידיעה שאת לצידנו הוסיפה לכולנו שלווה ושמחה. תודה רבה רבה רבה על הכל!!! אשרינו שזכינו להנות מחוכמתך, ממקצועיותך, מטוב לבך, מההקשבה הייחודית שלך וכמובן – מחיוכך... ואשרייך שזכית להשפיע מטובך ולגמול חסד עם כ"כ הרבה אנשים בדרך מיוחדת שכזו.
שנזכה כולנו, אי"ה, רק לבריאות ושמחה
ישורון, דקלה, דוד אורי, דור ורוני רחל גביש

שיר פורז: "והפך מבן אדם שחולה כ-5 פעמים בשנה לאדם בריא שחולה לעיתים רחוקות."

לכל המעוניין משפחתי ואני מטופלים אצל דליה מזה 5 שנים. בני הבכור סבל מינקות מבעיות עצירות קשות ונרפא לחלוטין. גם בני השני שסבל מבעיות עצירות, שהופיעו בגיל שנתיים, השתחרר מהן. שני בניי (בני 7 ו-4) מטופלים, בכל פעם שהם חולים, בטיפול הומאופתי ואינם נזקקים לאנטיביוטיקה. בזכות הטיפול ההומאופתי הם חולים לעיתים רחוקות מאד וגם אז, תוך 24 – 48 שעות הם מחלימים. הטיפול ההומאופתי גם עזר לבני הבכור בהתמודדות עם בעיית "עיבוד חושי" ובקשיים שהיא גרמה לו בכיתה א'. אני הייתי מכוסה בכל גופי בפסוריאזיס כתגובה לחיידק הסטרפטקוקוס ולאחר טיפול אנטיביוטי חוזר שלא הועיל ורק גרם לאלרגיות, הבראתי לחלוטין בזכות דליה ואני נקיה מזה 2.5 שנים. בעלי שסבל מאנגינות ודלקות גרון (בשקדים) חוזרות הצליח בעזרת הטיפול ההומאופתי של דליה לחזק את המערכת החיסונית והפך מבן אדם שחולה כ-5 פעמים בשנה לאדם בריא שחולה לעיתים רחוקות. ההומאופתיה הפכה, בזכות דליה, לדרך חיים אצלינו. דליה, במסירותה, בטיפולה היסודי, וב "חוסר הפנטיות" שלה, היתה לנו למורה טובה לדרך חיים זו. אני מרגישה שבזכותה, ילדי, אני ובעלי בריאים יותר ורגועים יותר. דליה זמינה לנו תמיד, בכל שעה, בכל יום ובכל בעיה שמתעוררת, דאגתה לנו כנה ואמיתית וההרגשה היא שיש על מי לסמוך ומי שיעזור. לסיום, אני ממליצה בחום לכל מי שנואש מהרפואה הקונבנציונלית, ולכל מי שהבין שבסופו של דבר , התרופות הקונבנציונליות גורמות גם נזק בצד התועלת, לטפל בו ובמשפחתו בהומאופתיה. הטיפול ההומאופתי הוא תהליך, שצריך להאמין בו,
ודליה היא המנחה לדרך זו שתבסס את אמונכם ובטוחני שתרפאו.
שיר פורז

ירדן מרחבי: "הטיפול שלך ממש הציל אותי..."

דליוש היקרה. קשה לי להסביר במילים איזה שינוי חל בחיים שלי בעקבות הטיפול שלך. הייתי בן אדם אומלל. סבלתי מבעיות רציניות בבטן, כבר חשבתי שאין פיתרון. ניסיתי הרבה דברים לפני הטיפול- כדורים, המלצות רופאים וכו' אבל שום דבר לא עזר. ואז- הגעתי אלייך, לפני כשנתיים וזכיתי ליחס חם ותנאים מדהימים בקליניקה שלך. אני לא זוכרת כמה זמן לקח עד שהבנתי שהבעיה שלי היא כבר לא בעיה. אני רק זוכרת שפתאום עבר יום ועוד יום, ולא סבלתי יותר! לאט לאט זה פשוט נעלם, וכשזה חזר, נפגשנו, או שהרמתי אליך טלפון, נתת לי את הטיפול הראוי ושוב חזרתי למצב הבריא והטוב.
תודה ענקית!!!
הטיפול שלך ממש הציל אותי.
ירדן מרחבי, הרצליה

מרים צרפתי: "אני מודה לך על כל עזרתך..."

דליה,ההומופאטית שעזרה לבעלי, בעלי בן 81 חולה לב כרוני.מטופל שנים רבות בתרופות לטיפול בלחץ דם סוכרת ,ועוד הרבה מחלות שגרמו לו סבל רב. לאחרונה הובהל במצב אנוש לאשפוז,ללא אפשרות כלשהי לנשום. הטיפול הקונבנציונלי,חמצן פלוס סטריואידים רק החמיר את מצבו . לעיתים ברגעיי לחץ אנחנו שוכחים לתפקד. למזלי נזכרתי פתאום בנכדי התינוק,שהיה חולה מאוד ודליה ,הקוסמת, הצליחה לאושש אתו במהירות לאו תתואר. היא הגיעה לבית החולים,איתרה את הבעיה במהירות , לאחר שבע דקות שבעלי קיבל תרופה הומאופאטית ,חלה הטבה דרמטית במצבו ,ללא מסכת חמצן!. מאז אנחנו נעזרים בדליה ובשיטת הריפוי החכמה כל כך.
אני מודה לך על כל עזרתך.
מ.צ. קיבוץ הזורע

נעמה נויהאוז: "אני וילדי נהנים גם לבוא אליך לקליניקה הכפרית והנעימה..."

בתאריך 22/1/11 הגעתי לקחתי את בתי תמר בת ה10 מהצהרון ומיד הבחנתי במצבור של נקודות ורודות במרכז לחייה המתוקות. חשבתי שהיא רק סמוקה מעט בשל חום ויובש המזגן אך לא כך היה. למחרת התעוררה תמר כשהנקודות התחברו לכתמים כהים יותר ומפושטים וירדו גם אל כתפיה ובית החזה. ביום הבא התפשטו הנקודות לידיים ולבטן וכיסו את כל הפנים כולל האוזניים. הפריחה הציקה מאד לתמר, הייתה חמה ומגרדת והוחמרה באור השמש. אז התקשרתי אליך דליה ולא בפעם הראשונה... עזרת לנו פעמים רבות בעבר, לי, לבעלי, לשני ילדינו ואפילו לכלב שאוויש... למרות שהיה זה יום שבת ענית באדיבות ובסבלנות אין קץ, תוך קשב רב (למרות שנשמע שהיית בבילוי משפחתי), שאלת סדרת שאלות והחלטת על טיפול בתמר. ארסניקום. מיד נתתי לה את התרופה (אין ילד שיסרב לסוכריות קטנות ומתוקות...) וראה זה פלא, למחרת בבוקר יום א' נשארו מעט מאד נגעים על ידיה של תמר ושאר גופה היה נקי וצח! זה תמיד נראה ומרגיש כמו נס! על כך תודתי לך דליה. שאת תמיד נכונה להקשיב ולעזור ודורשת שנתקשר לדווח לך בנוגע לכל התפתחות, זה נותן ביטחון. אני וילדי נהנים גם לבוא אליך לקליניקה הכפרית והנעימה. שאי ברכה והצליחי בכל מעשיך, המשיכי לעזור לכלכך הרבה אנשים שזקוקים לך.
תודה, נעמה ותמר

קצת על הומאופתיה.

קצת על הומאופתיה. כבר מזה זמן אני מטופלת אצל דליה.. מבחינתי הז'אנר הרפואי הזה הוא בבחינת הפתעה כל יום מחדש. כמו הרבה אחרים כששמעתי עליה נרתעתי בתחילה. אבל גם כשישנם דברים מינוריים (כאבי ראש.. חוסר תאבון או יותר מדי) אלו דברים שאני לא נופלת מהכסא כשהם נפתרים. אז מה כן משכנע אותי ..? פתולוגיות רציניות שאפילו לפעמים הרפואה הקונבנציונאלית מתקשה לפתור. ואז.. כשהומאופתיה פותרת את זה.. זה ווואו !! דליה איתני, מעבר להיותה מקצוענית בתחום, היא קודם כל בנאדם. קשובה, אמפתית ומלווה בחום לאורך כל התהליך. אז למה החלטתי עכשיו לכתוב. במשך שנים סבלתי מפריצות דיסק סידרתיות.. כשהאחת לפני האחרונה היתה לפני כעשור ! לפני כשבוע זה קרה שוב. לא יכולתי בשום אופן לשבת, רק לעמוד ולהלך ולשכב. כך שמן הסתם נבצר ממני לנסוע לעבודה (מרחק של כשעה נסיעה לעיתים). התקשרתי לדליה, היא הקשיבה באריכות למה שעובר עלי, תוך מתן שאלות מובילות כדי לרקוח את הדבר המתאים. כבר אתמול הצלחתי לנהוג בפעם הראשונה.. והיום אני מרגישה שאני נפרדת מהבעיה ! זו לא פעם ראשונה שהיא פותרת לי בעיה אקוטית.
אני ממליצה עליה בחום.. הקליניקה שלה בכפר סירקין.. וכל שקל ראוי !!!

ע.ה: "תודה רבה דליה על היחס האישי, הזמינות לכל שאלה ומענה כמובן, ועל האבחנה המדויקת שלך והרגישות."

הגעתי לדליה במצב דיי אקוטי, כאבי בטן חוזרים וחוסר תאבון. לאחר אינספור של בדיקות ומיונים, הבנתי שהפתרון יגיע רק בטיפול אלטרנטיבי. בפגישה הראשונה דליה שאלה אותי המון שאלות, ויחד הגענו להבנה של שורש הבעיה. הרי כל התרחשות פיזית מעידה על בעיה רגשית. היה לה את הסבלנות להבין ולנתח את הסיטואציה ולגעת במוקד. הטיפול הראשון היה די אינטנסיבי, יומיים שלקחתי את הרמדי בבוקר ובערב והרגשתי עייפות (דליה אמרה שאם ארגיש זאת, סימן שהטיפול עובד) ולאחר יום הרגשתי איך התיאבון נפתח לי ואני חוזרת לעצמי. חודש לאחר מכן נפגשנו וכשדליה שמעה על השיפור, הפחתנו במינון ועברנו לרמדי פעם בשבוע במשך חודש, עד שהרגשתי שאני לא צריכה יותר(קצת יותר מחודש). אני מודה לדליה שהוציאה אותי מהמצב הזה. למזלנו יש את ההומופאתיה, כי יש פשוט דברים שלרפואה המערבית אין פיתרון. במיוחד שמדובר על מקרים רגשיים שמשפיעים לנו על הגוף.
תודה רבה דליה על היחס האישי, הזמינות לכל שאלה ומענה כמובן, ועל האבחנה המדוייקת שלך והרגישות.
תודה תודה תודה!

דליה איתני

תפיסת העולם שלי

כמי שעוסקת שנים רבות בתחום ההומאופתיה, אני מאמינה בתהליך מתמיד של שמירה על בריאות ואיזון הגוף תוך שאיפה מתמדת להרמוניה. כמו כן אני מאמינה שבמרבית המחלות, כדאי לברר ולטפל במקור לבעיה. כיוון שטיפול שטחי בסימפטומים החיצוניים, ייתן פתרון זמני בלבד. התפיסה ההומאופתית היא קסומה בעיני כיוון שהיא לא מנסה לשנות את המטופל בכוח. כמו כן היא לא מנסה לשנות את תנאי חייו של המטופל, סביבת מגוריו או הדיאטה שלו. אין פה כללים נוקשים של "עשה ואל תעשה", אלא תפיסה ברורה של איזון עדין שבתחילה נראה מזערי, אולם בהמשך מתגלה כעצום.


חדשות

חדשות ומאמרים. לחץ לייק לקבלת עדכונים

שאלות ותשובות

user

דליה, אני סובל מרגישות ללקטוז מזה שנה אחת בלבד, אני בן 32. האם קיים טיפול הומאופטי לרגישות ללקטוז, כך שאוכל לחזור לצרוך מוצרי חלב אותם אני אוהב כ”כ? תודה.

המשך...

הטיפול בילדים

טיפולים לילדים

ההתמחות העיקרית שלי היא טיפול בילדים עם קשיי נשימה, בעיות עור, דלקות גרון ואוזניים חוזרות. פעמים רבות אני מוצאת עצמי תומכת בהורים לילד עם קשיי נשימה והולכת איתם "יד ביד" את המשעול של חיזוק המערכת החיסונית והפחתה הדרגתית בשימוש במשאפים וסטרואידים על ידי התמיכה ההומאופטית. המשך...